www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ДПС печели изборите


Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> ДПС печели изборите
bobired
Публикувано на: 20.5.2007, 20:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



smil4334a8edcde62.gif

Честито на всички негласували! Успяхте... smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif smil4453a9006c2f4.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.5.2007, 20:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Нещо си се объркал Бобиред. Нали знаеш, че ние не се борим за власт и пари? Пак ще ти напомня, че ние не робуваме на политици от политически партии и не искаме да се домогваме до постове! Вашите кумири политиците са отговорни затова ДПС да взима гласове, нали те ги допускат до властта? На тях честити, а не на нас. Ние не сме от тях.
PM
Top
Ник
Публикувано на: 20.5.2007, 20:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Боби,не ни упреквай,спомни си колко хора отблъсна Волен и обкръжение,колко организации разтури,вярвайки в собственото си величие!Но хората гледат!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 20.5.2007, 20:56
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE
По закон чуждите граждани в България имат право да гласуват за нашите евродепутати. Пред изборната урна във великотърновското село Хотница застанаха шестима англичани. Те заявиха, че е изключително важно за всеки европеец да упражни правото си на глас. Примерът на англичаните накара много от жителите на селото да застанат пред урната.

Зрители на bTV от цялата страна се включиха в новата рубрика "Аз, репортерът". Получиха се десетки снимки и материали за нарушения в изборния ден на e-mail: Reporter@btv.bg
Част от тях се коментираха от ЦИК.


Пародията е пълна!!!

Продължавам да съм на мнение, че не съм збъркала в избора си да не участвам в тая трагична постановка!


PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.5.2007, 21:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Bell @ May 20 2007, 08:56 PM)
QUOTE
По закон чуждите граждани в България имат право да гласуват за нашите евродепутати. Пред изборната урна във великотърновското село Хотница застанаха шестима англичани. Те заявиха, че е изключително важно за всеки европеец да упражни правото си на глас. Примерът на англичаните накара много от жителите на селото да застанат пред урната.

Зрители на bTV от цялата страна се включиха в новата рубрика "Аз, репортерът". Получиха се десетки снимки и материали за нарушения в изборния ден на e-mail: Reporter@btv.bg
Част от тях се коментираха от ЦИК.


Пародията не е пълна!!!

Продължавам да съм на мнение, че не съм збъркала в избора си да не участвам в тая трагична постановка!

През цялото време еврейските медии Канал 1 и ЧТВ много добре илюстрираха тази постановка. Играта на демокрация и избори е еврейски трик, който ние не почитаме и на когото не сме покланяме.

PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 20.5.2007, 21:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Всъщност ДС спечели изборите, а ДПС е нейна дъщерна групировка!
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.5.2007, 21:38
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Атака е достатъчно хубав форум,в който се обсъжда политика.По време на избори,той се затваря,за да не се обсъждат резултатите,защото на никой не му пука за гласуващите.

Както каза Запознат,Движението няма и капка политически цели.Всички гласуващи,дето се чувстват нещастни,че политиката не ги ще,могат да си вдигат чуковете с темите за избори и да скитат другаде.Това място е достатъчно свободно,за да не ги гони никой,но предлагам който иска да обсъжда политика тук,да я обсъжда в "Сметище".
PM
Top
Rina
Публикувано на: 20.5.2007, 21:59
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 961
Дата на регистрация: 13-May 07



Все пак ми е интересно, когато на едни следващи избори, хората се вслушат в думите ви и не гласуват, обаче избирателите на ДПС не ви чуват, и ДПС спечели 99.9 % , тогава какво?
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.5.2007, 22:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Рина, виждам че не си си взела поука от разговорите ни. Нали политическата система ти даде възможност да си кажеш тежката дума? Пак проблеми ли има?
PM
Top
Rina
Публикувано на: 20.5.2007, 22:19
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 961
Дата на регистрация: 13-May 07



QUOTE (Запознат @ May 20 2007, 10:06 PM)
Рина, виждам че не си си взела поука от разговорите ни. Нали политическата система ти даде възможност да си кажеш тежката дума? Пак проблеми ли има?

Да, има!
Съжалявам, но не разбирам: smil4334acc8dd304.gif

1. И трима души да гласуват - изборите се зачитат.
2. Да приемем, че в един момент абсолютно никой не гласува. Не ми е ясно какво следва.
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 20.5.2007, 22:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Rina @ May 20 2007, 09:59 PM)
Все пак ми е интересно, когато на едни следващи избори, хората се вслушат в думите ви и не гласуват, обаче избирателите на ДПС не ви чуват, и ДПС спечели 99.9 % , тогава какво?

Тогава нищо.Каквото до сега.Ти мислиш че ще има разлика дали на челото на дпс ще пише 9.99 или не? Те и сега се държат като с 9.99

Играла ли си "Не се сърди човече",Рина? Всички пътища водят до едно и също място...с повече или по-малко хвърляния.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 20.5.2007, 22:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Rina @ May 20 2007, 09:59 PM)
Все пак ми е интересно, когато на едни следващи избори, хората се вслушат в думите ви и не гласуват, обаче избирателите на ДПС не ви чуват, и ДПС спечели 99.9 % , тогава какво?

Рина, нас не ни интерисува съдбата и бъдещето на таз политическа сиситема. Ние сме извън тази система!
Защо ни обвиняваш в изборните резултати?
Та ние нямаме нищо общо с тях.

Какво тогава ли? - Ами значи Българския народ се е осъзнал и се е разграничил от управляващата шайка престъпници. И значи възмездието е близо.
Аз лично съм си набелязал един откроил се "политик" и за ВЕНДЕТАТА съм си приготвил здраво въже. Ежедневно го търкам със сапун за да е в готовност.
Чамам момента.
Това е.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Запознат
Публикувано на: 20.5.2007, 22:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Rina @ May 20 2007, 11:19 PM)
QUOTE (Запознат @ May 20 2007, 10:06 PM)
Рина, виждам че не си си взела поука от разговорите ни. Нали политическата система ти даде възможност да си кажеш тежката дума? Пак проблеми ли има?

Да, има!
Съжалявам, но не разбирам: smil4334acc8dd304.gif

1. И трима души да гласуват - изборите се зачитат.
2. Да приемем, че в един момент абсолютно никой не гласува. Не ми е ясно какво следва.

Отговора ми е, че аз не ги зачитам, разбираш ли?
Това, че някой си бай баламурник ми обяснява, че чрез политическите партии избори, ще ме оправят, не означава, че няма други начини аз да правя какво намеря за полезно или да живея добре.
Ти си мишената, която уцелват, в момента в който повярваш, че само така ще се оправим, като държава.
PM
Top
Rina
Публикувано на: 20.5.2007, 22:34
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 961
Дата на регистрация: 13-May 07



QUOTE (georgi_nz @ May 20 2007, 10:25 PM)
QUOTE (Rina @ May 20 2007, 09:59 PM)
Все пак ми е интересно, когато на едни следващи избори, хората се вслушат в думите ви и не гласуват, обаче избирателите на ДПС не ви чуват, и ДПС спечели 99.9 % , тогава какво?

Рина, нас не ни интерисува съдбата и бъдещето на таз политическа сиситема. Ние сме извън тази система!
Защо ни обвиняваш в изборните резултати?
Та ние нямаме нищо общо с тях.

Какво тогава ли? - Ами значи Българския народ се е осъзнал и се е разграничил от управляващата шайка престъпници. И значи възмездието е близо.
Аз лично съм си набелязал един откроил се "политик" и за ВЕНДЕТАТА съм си приготвил здраво въже. Ежедневно го търкам със сапун за да е в готовност.
Чамам момента.
Това е.

Не, не. Никого не обвинявам. Постъпвайте както смятате, че е правилно.
Само питам.Какво ще стане след това? След вендетата. Как ще продължи ...каква ще е организацията на обществото?
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 20.5.2007, 22:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Едва ли ще има вендета по начина по който си представяш.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020